Únor 2013

povedený den..

28. února 2013 v 13:23 | Bb
ahoj dneska jsem byla u očního .Myslela jsem si že budu mít špatné dioptrie a ze se mi zvýší.Nakonec mi zůstali stejně a to 2 dioptrie.No já bych brýle vůbec mít nechtěla protze mi nesluší lepší vypadám bez nich,ale myslím si to jen já.Ve škole jsem byla jen 2 hodiny takže jsem méla jen příroďák a zemák.Protoje ten super den.Dneska jsem nebyla na brusláku ze školou tak mě to trochu mrzelo ale 1 to neva,ale že jsem neměla češtinu a matiku mi přijde vážné suprovní !!!Ale doufám ze jsme ne
sal nic do geometrie a sešitu z ceštiny.
c oblibená animace !

Londýn !!

27. února 2013 v 20:27 | Bb
Dneska mám bezva den ..dneska nám učitelka řekla že se jede se školou do Londýna.No já ,Áďa a Nikol,jsme byli úplně nadšené že by jsme možná uviděli one direction ,protože to je nej.skupina prostě to bylo super jak nám to řekla....Hnedka jsem to usela říct doma ,protože tam moc moc chci.Ale malé nevíhody jsou že tam budeme bydlet u normálních rodin a že to stojí 7 tisíc !!! Moji rodiče se na to teda moc netvářili ale musím je přemluvit potom řeknu.No já kdybych tam pojela tak by jsem se vyfotila v telefonní budce a na dvojpatrovém autobusu..to by byl zážitek.A jelo by se tam chvilku lodí ! a pre nějaká více luksusnější ! Byli jste někdy v Londýně ? nebo tam pojedete ? nebo by jste tam chtěli jet ? - no to asi každý ! ale znám i vyjímky..

Líbí ... ???

25. února 2013 v 18:09 | Bb
Ahoj dneska jsem přemýšlela že mě už nudí ten starý design...

Papír

24. února 2013 v 20:36 | Bb
Ahoj zítra beru do školy papír... taky máte ve škole zběr papíru ?? no prý máme vyhrát tablet ale já si myslím že to bude nějaký šunt s Maketem namísto s Obchodem Play...takže tak tošku na nic.Ale myslím si že toho mít nebudeme asi nejvíce ale alespoň 10. budeme z celé školy.Já beru zítra 7,5 kilo a potom ve úterý a v středu asi nějak tak.

Anketa...

23. února 2013 v 12:39 | Bb
Ahoj mám novou anketu a to jako že jste tady už byli !! budu ji vždy dávat pod článek aby hlasovalo co nejvíce lidí !!

Anketa:

Jsem tady !!!

Klikněte zde !!!

Je i na spodu v menu...

Aqua barva...

22. února 2013 v 21:28 | Bb
No moje nej.barva je asi aqua a modrá a fialová .To jsou naše s Áďou a něco i s Elou ♥No podle mě bych měla mít tablet už vypnutý ale když je pátek tak si myslím že to může být pro jednou i vyjímka !!! nemyslíte ??? já mám jiné názory než kolikrát ostatní...ještě k té aqua barvě doma máme nebo já mám ...houbičku na umývání,náušnice,ponožky,poua,sluchátka,!!mamka má dvě trika já ne !!


užijte si školu....

21. února 2013 v 7:16 | Bb
včera jsem nepsala a píšu vám speciál ráno.Do školy se vůbec netěším píšeme tři písemky:
matika-celá čísla,zeměpis-je toho celkem dost,čeština-desetiminutovka ze zájmen-druhy...

takové nic ...

18. února 2013 v 20:22 | bb
Ahoj je nudaa....tak vám tady píšu nevím žádné téma.... ale když nevím tak dělám blbosti jako třeba že píšu a potom mě napadne téma tak změním název článku !

Spaní u mě !!!

17. února 2013 v 19:49 | Bb
Áďa teda u mě spala !!!Byla to velká sranda ,já mám v přátelích tolik neznámích a vtipných jmén....Tak vám je tady zhruba vypíšu!! :Pou,Posuk,gay,blbectoto,eliska.Adela.Bara,love,Sylva,nid,meggi
,dobrman,teplo,killyou,magik,ass(jako Asš),omeleta,honza,ACDC,jev,tatarka ( měla bílé oblečení ),onedirectioner,pittbul,hanamontana,bananNikola,barbie,Ajda272 to je Eli co a najdi si tam to ACDC !!!!

doufám že ..

16. února 2013 v 10:39 | Bb
Ahoj dneska tady má spát Áďa tak doufám že jo , protože jsme měli spát u ní !!! Cca v 11 hodin k ní půjdu a domluvím se jestli tady asi příjde v půl 6 večer. Jestli si to Adý čteš tak víš o co se jedná !!! Dneska ráno jsem na počítači dělala v kreslení blbosti.